Konkurs filmowy dla studentów szkół filmowych i artystycznych

2012-10-03 08:34

Zajmujemy się różnymi dziedzinami biznesu. Szczególnie interesuje nas współpraca z młodymi, pełnymi entuzjazmu i pomysłów ludźmi i wspieranie ich w dziedzinach, w których działają. W ten sposób wspieramy sportowców, projektantów. Obecnie mamy interesującą propozycje dla studentów szkół filmowych i artystycznych.

 

Ogłaszamy konkurs dla studentów kierunków filmowych i szkół filmowych na film i scenariusz wizerunkowego filmu reklamowego na temat EIP. Tematem filmu powinno być przedstawienie sposobu funkcjonowania EIP, zakresu prowadzonej działalności przez EIP, wartości jakimi kieruje się EIP w prowadzonej przez siebie działalności. Konkurs składa się z dwóch etapów: stworzenie scenariusza filmowego o EIP oraz produkcji filmu.

 

Wszelkie materiały na temat EIP dostępne są na naszej dedykowanej konkursowi stronie http://eip.pl/konkursfilmowy.html.

 

Uczestnikami Konkursu mogą być studenci kierunków filmowych i szkół filmowych oraz studenci z kierunków pokrewnych ze sztuką filmową, w tym reklamy i promocji i szeroko rozumianej sztuki.

 

Ufundowaliśmy atrakcyjne nagrody pieniężne. Zwycięzca ma zapewniona roczna współpracę w zakresie tworzenia materiałów video na potrzeby EIP.

 

Zapraszam na stronę: http://eip.pl/konkursfilmowy.html

 

Konkurs filmowy EIP

Wróć