EIP MEDICAL Sp. z o.o. działa w obszarze rynku medycznego. Swoją ofertę prezentuje w ramach czterech filarów działalności: wdrażania specjalistycznych rozwiązań IT, sprzedaży sprzętu, projektowania inwestycji pod klucz, oraz zapewniania finansowania inwestycji i zakupów.

Dzięki doświadczonemu zespołowi konsultantów i sprzedawców oferta EIP MEDICAL szybko trafia do Klienta. Dbałość o minimalizowanie kosztów i wspieranie rozwoju sektora medycznego jest dla nas podstawowym źródłem satysfakcji z wzajemnej współpracy.
 
Każdy pomysł naszych Klientów jest dla nas inspiracją. Wspieramy nowe rozwiązania, bo dla nas Wszystko Jest Możliwe.

Inwestycje pod klucz

Projektowanie centrów medycznych i pracowni diagnostycznych pod klucz. Kompleksowa realizacja projektów medycznych.

Sprzęt medyczny

Wdrażanie nowoczesnych urządzeń diagnostyki obrazowej. Optymalizacja budżetu na sprzęt medyczny.

IT dla sektora medycznego

Dostarczanie nowoczesnych technologii w zakresie informatyki. Kompleksowa informatyzacja jednostek zdrowia.

Finansowanie

Skuteczne pozyskiwanie finansowania na inwestycje w sektorze medycznym. Pomnażanie sukcesu Klientów.

+ Inwestycje pod klucz

 

Masz wizję? Szczegóły zostaw nam!

 

EIP MEDICAL  jest silnym partnerem, który wspiera swoich Klientów w realizacji wizji projektu i wszystkim co potrzebne do wdrożenia pożądanego rozwiązania, koncentrując się na potrzebach i celach medycznych organizacji:

 

  • Doradztwie i finansowaniu
  • Wzmocnieniu rozwoju idei projektu
  • Stworzeniu koncepcji pracy
  • Ogólnym planowaniu i wdrażaniu
  • Unikalnym partnerstwie

 

+ Sprzęt medyczny

 

Wspieramy wdrażanie najnowszych technologii z zakresu urządzeń diagnostyki obrazowej aby wspomóc placówki medyczne w udostępnieniu coraz szerszych świadczeń medycznych, by móc skuteczniej dbać o zdrowie każdego pacjenta. Zawsze pamiętamy o optymalizacji budżetu Klienta.

 

+ IT dla sektora medycznego

 

Dostarczamy najnowszej technologii sprzęt informatyczny i najnowsze rozwiązania z zakresu oprogramowań, dedykowane specjalnie dla sektora medycznego. Wierzymy, że postęp i nowoczesność to droga do sukcesu wszystkich przedsiębiorstw, w tym również firm z branży medycznej.

 

+ Finansowanie

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dużej wiedzy w zakresie finansów, pomagamy inwestorom podjąć się wyzwania rozpoczęcia inwestycji, gwarantując bardzo korzystne warunki finansowania. Zapewniamy również środki finansowe na pojedynczy sprzęt medyczny oraz implementacje technologii informatycznych.

 

Zawsze tam, gdzie nowoczesność styka się z solidną podstawą projektu - wszystko jest możliwe. Jesteśmy po to, aby zapewnić komfort w partnerstwie i wysoką jakość wyników.