INSTALACJE PANELI LEDOWYCH SKY VIEW

W sektorze inwestycji EIP MEDICAL prowadzi także instalacje systemów Sky Ceilings  i Sky V –paneli ledowych  imitujących przyrodę. W zakresie dostawy i projektu tych rozwiązań, współpracujemy z pionierem tego rynku - amerykańsko – kanadyjską firmą, której podstawowym zadaniem jest zaprojektowanie i wyprodukowanie skutecznych złudzeń Natury.
 
Montaż paneli ledowych w centrum medycznym znacznie podnosi jego atrakcyjność oraz zwiększa produktywność i satysfakcję pracowników placówki, przyczyniając się tym samym do zwiększenia odporności na stres i poprawy samopoczucia. Oprócz korzyści estetycznych, obraz imitujący przyrodę zamontowany w pracowni diagnostycznej czy pokoju gdzie przebywa pacjent, w udowodniony naukowo sposób oddziałuje na polepszenie jego zdrowia. Badania na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat wskazują bowiem, że natura skutecznie pomaga w procesie regeneracji organizmu, a samo oglądanie zdjęcia przyrody daje prawdziwe psycho-fizjologiczne korzyści.
 
Oferowane przez nas produkty: fotografie i kino cyfrowe przedstawiające widoki przyrody oparte są w pełni na obserwacji i rejestracji prawdziwych zjawisk przyrodniczych -inspirowane są pięknem i estetyką natury. Zdjęcia przeniesione na obraz cyfrowy, wyświetlany na specjalnych monitorach, powodują, że każda zamknięta i ponura przestrzeń zmienia się  w jasną, kolorową enklawę, gdzie niebo zdaje się być na wyciagnięcie ręki.
 
Instalacja paneli ledowych możliwa jest na dowolnej wielkości  powierzchni, zarówno w konstrukcjach sufitów podwieszanych jak i na stropowych. Doskonałym rozwiązaniem  jest również montaż paneli na ścianie w celu imitacji okna. Warto również zaznaczyć, że produkty, które instalujemy spełniają wszystkie normy wymagane w pracowniach rezonansu magnetycznego.
W celu omówienia szczegółów instalacyjnych, wymiarów paneli i projektów prosimy o  kontakt mailowy lub telefoniczny.