Rozwiązania serwerowe

  • Projektujemy i wdrażamy infrastrukturę serwerową dostosowaną do indywidualnych wymagań Klienta z uwzględnieniem pracujących w jego sieci aplikacji i systemów informatycznych.

 

  • Doradzamy naszym Klientom w doborze urządzeń serwerowych pod kątem uzupełnienia pracującej już infrastruktury, optymalizujemy jej działanie, zwiększając wydajność i bezawaryjność. Obecnie nawet niewielka placówka medyczna może pozwolić sobie na zakup profesjonalnych rozwiązań z tego segmentu, dostosowując sprzęt do własnych – specyficznych wymagań.

 

  • Dostarczane przez nas urządzenia sprawdzają się jako serwery o bardzo różnym przeznaczeniu, mogą spełniać rolę serwerów plików, poczty, baz danych, czy wykonywać prace obliczeniowe. Duża skalowalność oferowanych rozwiązań pozwala na uzyskanie doskonałej wydajności przy zachowaniu niewielkich kosztów ich zakupu i wdrożenia.
     Możliwość ciągłej rozbudowy podstawowej konfiguracji pozwala dodatkowo dostosować parametry pracujących maszyn do nowych wymagań pojawiających się w organizacji. Naszą ofertę rozwiązań serwerowych budujemy w oparciu o sprawdzone urządzenia, dostarczając m.in. maszyny takich producentów jak: HP (serwery x86, integrity), IBM (xSeries, pSeries), SUN.

 

czytaj więcej