Tomografia komputerowa

Szeroka gama wielorzędowych tomografów będących w naszej ofercie umożliwia wybór produktu dopasowanego do potrzeb użytkownika w dziedzinie obrazowania CT.  Doradzamy naszym Klientom  rozwiązania, które są elastyczne i zapewniają szerokie możliwości diagnostyczne.

 

Urządzenia będące w naszej ofercie są odpowiedzią największych światowych producentów na codzienne wyzwania. Produkty i rozwiązania w zakresie CT to połączenie doskonałej konstrukcji oraz technologii, dające Państwu ogromne możliwości.  Kompleksowość  urządzeń przejawia się w połączeniu zaawansowanych technologii, aplikacji i możliwości wymiany informacji, co dodatkowo z opcją wsparcia serwisowego, pozwala od razu w pełni wykorzystać możliwości systemu . Te parametry oraz wydajność urządzenia,  skutecznie wpływają na wzrost skierowań na badania  i obsługę większej liczby pacjentów.

 

Dzięki przełomowym technologiom wprowadzanym przez światowych liderów,  możliwe jest  osiągnięcie nowych standardów w dziedzinie jakości obrazowania. Rozszerzenie perspektywy postrzegania możliwości diagnostyki obrazowej otwiera nowe drogi postępowania klinicznego i definiuje na nowo wizję opieki zdrowotnej.